SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Німеччина дає €9 мільйонів на житло для переселенців з Донбасу - 19.04.2018 13:37 — Новини Укрінформ
Німеччина дає €9 мільйонів на житло для переселенців з Донбасу

Німеччина дає €9 мільйонів на житло для переселенців з Донбасу

Фото
1579
Ukrinform
Міністр соцполітики Андрій Рева, керівник міського підрозділу німецького Банку Розвитку Меріон Кніш та виконавчий директор Українського фонду соцінвестицій Андрій Лактіонов підписали угоду, за якою Україні надається 9 млн євро на будівництво житла для переселенців.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, відповідна угода підписана в четвер. 

"Ми очікуємо, що за рахунок цих коштів буде споруджено житло приблизно для 1000 переселенців, а також здійснено майже 20 проектів у школах та дитячих садках", - зазначив Надзвичайний і Повноважний посол ФРН в Україні Ернст Райхель. 

За його словами, кошти спрямовуються на будівництво житла в Харківській, Запорізькій, Дніпропетровській областях, а також деяких районах Донецької та Луганської областей. 

Читайте також: Німеччина прийме 10 тисяч біженців

Водночас міністр соціальної політики Рева запевнив, що кожна копійка із виділених 9 млн євро "буде використана на цілі, прописані в угоді" та наголосив, що Україна високо цінує допомогу уряду Німеччини

Німеччина дає €9 мільйонів на житло для переселенців з Донбасу / Фото: Тарасов Володимир, Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-