Україна збільшила квоту для іммігрантів

Україна збільшила квоту для іммігрантів

1288
Ukrinform
В уряді визначили граничну кількість можливих іммігрантів на 2018 рік на рівні 4388 осіб, що перевищує минулорічну квоту на 425 осіб.

Відповідне розпорядження, розроблене Державною міграційною службою, було схвалено під час засідання Кабінету міністрів України 18 квітня, повідомляє Урядовий портал.

"Розпорядженням "Про встановлення квоти імміграції на 2018 рік" гранична кількість іноземців та осіб без громадянства, яким передбачено надати дозвіл на імміграцію протягом 2018 року, становить 4388 осіб. Для порівняння, минулого року квота становила 3963 особи", - йдеться у повідомленні.

Як пояснили у ДМС, квота імміграції формується по таких категоріях: діячі науки та культури, імміграція яких відповідає інтересам України; висококваліфіковані спеціалісти і робітники, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України; особи, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 (ста) тисяч доларів США, зареєстровану у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України.

Читайте також: У ході операції "Мігрант" 204 особам оголошено підозру – Князєв

Окрім того, іммігрувати в Україну можуть особи, які є повнорідними братом чи сестрою, дідом чи бабою, онуком чи онукою громадян України; особи, які раніше перебували в громадянстві України; батьки, чоловік (дружина) іммігранта та його неповнолітні діти, а також особи, які безперервно проживали на території України протягом трьох років з дня встановлення їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>