У Вінниці створили сайт для порівняння реальних і задекларованих статків депутатів

У Вінниці створили сайт для порівняння реальних і задекларованих статків депутатів

1071
Ukrinform
У Вінниці активісти ГО «Автомайдан Вінниччина» презентували створений за підтримки ПРООН сайт «Слуги народу», де порівнюють задекларовані та реальні статки депутатів місцевих рад.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомила голова ГО «Автомайдан Вінниччина» Таїса Гайда.

«ГО «Автомайдан Вінниччина» протягом півроку працював над створенням сайту, де будуть зібрані дані про усіх депутатів місцевих рад Вінницької області та їх діяльність протягом останньої депутатської каденції. Невідповідність стилю життя заповненій е-декларації, конфлікт інтересів та використання депутатських повноважень у особистих цілях – усе це буде  розміщено на сайті, який ми створили», - повідомила Гайда.

За її словами, на сайті (https://goo.gl/XbiXFx) заведено картотеку на кожного з депутатів, куди й заносяться виявлені активістами невідповідності у задекларованому ними майні та справжніх статках. Активісти вже проаналізували відомості стосовно 400 «слуг народу».

Читайте також: Ситник розповів, як іде справа про статки "другої людини в СБУ"

Учасники проекту мають намір співпрацювати з усіма небайдужими громадянами, які готові поділитися інформацією про ймовірну корупційну складову в діях місцевих депутатів: у якому будинку постійно живуть насправді, на якому авто їздять тощо.

На сайті також розміщуватимуть відомості про всі випадки голосування депутатів за питання, які містять конфлікт інтересів, наприклад, про виділенні землі своїй фірмі тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>