Справа голови Держаудиту дійшла до суду

Справа голови Держаудиту дійшла до суду

Укрінформ
Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила до суду складений детективами Національного антикорупційного бюро України обвинувальний акт стосовно голови Державної аудиторської служби Лідії Гаврилової.

Про це повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

Гавриловій інкримінується незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації (ч.3 ст. 368-2, ст.366-1 Кримінального кодексу України).

За версією детективів, голова Державної аудиторської служби впродовж 2015-2017 років отримала у власність активи на загальну суму майже 10 млн грн. Законність підстав набуття власності не підтверджена доказами, а їхня вартість значно перевищує законні доходи посадовця.

Читайте також: Суд не став арештовувати майно екс-чоловіка Гаврилової

Також, на переконання слідства, голова Держаудитслужби внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 роки (понад 4,67 млн грн). Слідство вважає, що посадовець вдалася до таких дій умисно, ймовірно, з метою приховування від відповідних державних органів та громадськості свого реального майнового стану та всього наявного у неї та членів її сім’ї майна.

Розслідування наведених фактів детективи НАБУ розпочали у січні 2017 та завершили 3 березня 2018 року. Після цього впродовж місяця підозрювана та її адвокати ознайомлювалися з матеріалами слідства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-