Понад 100 тисяч українців підписали декларації з лікарями

Понад 100 тисяч українців підписали декларації з лікарями

1258
Ukrinform
Процес підписання декларацій з лікарями первинної ланки триває в тестовому режимі. На сьогодні вже 106 тисяч українців уклали з терапевтами чи сімейними лікарями декларації про медичне обслуговування.

Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я.

"Національна кампанія з вибору лікаря розпочнеться з 2 квітня. Водночас, процес підписання декларацій з терапевтами, педіатрами та сімейними лікарями розпочався ще минулого року, під час тестового режиму роботи електронної системи охорони здоров’я. На сьогодні у системі зареєстровано уже 106 тисяч декларацій", - йдеться у повідомленні.

В МОЗ наголосили, що обрати свого лікаря – означає визначитися з терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем, якому ви готові довірити своє здоров’я. Підписуючи з ним декларацію, ви повідомляєте державі, що гроші за ваше обслуговування НСЗУ (Національна служба здоров'я України) має направляти саме в той заклад, в якому працює вибраний вами лікар.

Читайте також: Для студентів-медиків запровадять єдиний державний іспит

Національна кампанія з вибору лікаря, що розпочнеться у квітні, не має визначеного строку: вона триватиме доти, поки всі українці не визначаться зі своїми лікарями. Тож  підписати декларацію можна як у квітні, так і у червні чи жовтні. Водночас, зверніть увагу,  лікарі можуть обслуговувати певну кількість пацієнтів: сімейний лікар – 1 800, терапевт – 2 000, педіатр – 900.

Лікаря можна обирати незалежно від місця реєстрації чи проживання. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>