Для студентів-медиків запровадять єдиний державний іспит

Для студентів-медиків запровадять єдиний державний іспит

Укрінформ
Із наступного року в медичних вишах буде запроваджено єдиний державний кваліфікаційний іспит для студентів магістратури.

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці у Facebook.

"З 2019 року для студентів-медиків, які здобувають ступінь магістра, починаються важливі зміни - свої знання та навички вони підтверджуватимуть складанням Єдиного державного кваліфікаційного іспиту", - написала Супрун.

Супрун повідомила, що іспит складатиметься з чотирьох компонентів:

- інтегрований тестовий іспит "КРОК";

- об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит, який перевіряє практичні навички випускника;

- міжнародний іспит з основ медицини;

- іспит з англійської мови професійного спрямування.

"Успішне проходження всіх етапів іспиту підтвердить, що студенти медичних ВНЗ отримали комплексну підготовку та готові продовжувати навчатися в інтернатурі. ...Це дасть майбутнім медикам впевненість, що вони зуміли засвоїти навчальну програму, а їхнім майбутнім пацієнтам - ще одне підтвердження, що їхнє здоров’я в руках людей, які добре знають свою справу", - написала Супрун.

Читайте також: МОЗ vs університет Богомольця: Супрун вдруге пішла до суду

Також, за словами глави МОЗ, продовжиться незалежне моніторингове оцінювання якості підготовки студентів медичних вишів. Так, цього року студенти складатимуть міжнародний іспит з основ медицини, за результатами якого будуть проаналізовані проблеми в підготовці студентів, а також визначено, які навчальні програми потребують доопрацювання.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-