Рада ухвалила закон про передачу повноважень Мінприроди областям

Рада ухвалила закон про передачу повноважень Мінприроди областям

Укрінформ
Верховна Рада ухвалила закон, яким окремі повноваження у сфері природно-заповідного фонду будуть передані від територіальних органів Мінприроди до відповідних органів Автономної республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

За прийняття відповідного законопроекту № 4551 «Про внесення змін до Закону України «Про природно-заповідний фонд України» у повторному другому читанні проголосувало 227 депутатів, при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У 2012 році, коли відбулася адміністративна реформа, частина функцій територіальних органів Мінприроди зависли в повітрі, вони не були передані ні органам місцевого самоврядування під час децентралізації і не залишилися у Міністерства, бо у нас не має таких підрозділів. Мова йде про те, що вже декілька років ця функція не виконується і її треба передати тим органам на місцях, які працюють в обласних адміністраціях», - наголосив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Читайте також: Зона відчуження може стати центром «зеленої» економіки України - Семерак

Згідно із пояснювальною запискою, цей закон забезпечить реалізацією державної політики у сфері заповідної справи, збереження, відновлення та стале використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-