МОН запроваджує в школах електронні підручники

МОН запроваджує в школах електронні підручники

Укрінформ
Міністерство освіти і науки оприлюднило План реалізації експерименту з впровадження електронних підручників та Національної електронної освітньої платформи. Документ містить підходи для апробації дослідних зразків е-підручників та  запровадження їх у школах.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Пілотування електронних підручників у школах розпочнеться вже в 2018/2019 навчальному році і триватиме до кінця 2020/2021 н.р. За цей час планується дослідити використання експериментальних зразків за 41 назвою підручників (5 назв у перший рік, 13 – у другий, 23 – у третій)", -  йдеться у повідомленні.

Ресурсом для розміщення електронного освітнього контенту та забезпечення вільного доступу до е-підручників стане Національна освітня е-платформа. Загалом вона міститиме щонайменше 9 функціональних модулів і в подальшому має стати одним з елементів забезпечення якісним освітнім контентом та освітніми послугами для навчання впродовж життя.

Читайте також: МОН вимагає відправити на експертизу авторські програми для початкової школи

Зокрема, вже в цьому році в межах Національної освітньої е-платформи планується створити модулі, що забезпечать прозору експертизу е-підручників, а також механізми їх відбору.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-