Євросоюз вважає, що в Україні побільшало підробок і піратства

Євросоюз вважає, що в Україні побільшало підробок і піратства

Доповідь
Укрінформ
У Євросоюзі Китай викликає найбільші занепокоєння через проблеми із захистом прав інтелектуальної власності. Натомість Україну переведено із третього до другого пріоритету країн, де зафіксована велика кількість випадків підробок та інтелектуального піратства.

Про це йдеться у доповіді Єврокомісії щодо захисту прав інтелектуальної власності у країнах поза ЄС, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Китай продовжує залишатися головним пріоритетом (що викликає найбільші занепокоєння – ред.) для ЄС через сталі й довготривалі проблеми. Більше 80% вилучених контрафактних і піратських товарів мали походження з Китаю і Гонконгу», - заявили в ЄС.

До країн другого пріоритету занепокоєнь включено Аргентину, Індію, Індонезію, Росію, Туреччину та Україну.

Слід зауважити, що Україну перенесли із третього до другого пріоритету через високий рівень контрафактної продукції та піратства та недоліки в імплементації поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.

Читайте також: США чекають від України конкретних кроків у захисті інтелектуальної власності

Третім пріоритетом занепокоєнь щодо захисту прав інтелектуальної власності у доповіді відзначені Бразилія, Еквадор, Малайзія, Мексика, Філіппіни, Таїланд та США.

У частині підробок продукції фармакології у ЄС особливо вказали на занепокоєнні відносно Індії.

«Індія також викликає велике занепокоєння Єврокомісії, особливо через брак сталого захисту фармакологічної продукції, а також у зв'язку з тим, що Індія є одним із найбільших виробників контрафактної фармакології», - наголошується у доповіді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-