Жінки надихають чоловіків на нові звершення - Гройсман

Жінки надихають чоловіків на нові звершення - Гройсман

1126
Укрінформ
Жінки надихають чоловіків на нові звершення, є рівноправними партнерами, а їхній внесок у суспільні процеси, що відбуваються в Україні, важко переоцінити.

На цьому наголосив Прем'єр-міністр Володимир Гройсман у вітанні з нагоди Міжнародного жіночого дня, оприлюдненому на Урядовому порталі. 

"У нашому суспільстві з давніх-давен жінки користуються належною шаною і повагою, а їх внесок у суспільні процеси, що відбуваються в Україні, важко переоцінити. В усіх сферах українські жінки досягають значних висот, роблять успішну кар’єру, водночас – вони дарують нове життя, надихають чоловіків на нові звершення і є рівноправними партнерами", - підкреслив керівник уряду.

Він зауважив, що Україна посилено інтегрується до західної демократичної культури, котра передбачає належну присутність жінок в органах державної влади, на керівних і відповідальних посадах. Тож спільним завданням є побудова такого гармонійного та справедливого суспільства в Україні, коли всі громадяни матимуть рівні можливості для реалізації своїх прав.

Читайте також: Суфражистки: жінки, які подарували нам голос, роботу і право на розлучення

"Україна невпинно змінюється, але незмінним залишається найголовніше – наша повага до жінок, наша любов і вдячність, які разом із нами все життя", - зазначив глава уряду.

Він побажав співвітчизницям невичерпної енергії, натхнення і щастя в особистому житті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-