Брок розповів про головну мету можливої миротворчої місії на Донбасі

Брок розповів про головну мету можливої миротворчої місії на Донбасі

1570
Укрінформ
Можлива миротворча місія на Донбасі має бути такою, що сприятиме поверненню українського контролю над кордоном.

Таку думку висловив член Європейського парламенту, уповноважений Європарламенту у справах України Елмар Брок у вітальному слові на міжнародній конференції «Реформа парламенту: ретроспектива та перспективи», яка проходить у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу. 

«Ця місія (ООН на Донбасі - ред.) має бути не такою, що заморожує конфлікт, а такою, що розв'язує цей конфлікт і повертає Україні контроль над кордонами - це найголовніше», - підкреслив європарламентарій, додавши, серед іншого, що процес реформування українського парламенту проходить у важких умовах, зокрема через військовий конфлікт на Донбасі.

Крім того, він висловився проти будівництва «Північного потоку-2».

«Росія, м'яко кажучи, ніяк не допомагала, не надсилаючи енергію Україні останніми тижнями і це моя позиція і усі в моїй країні погоджуються, що це показує те, що нам не треба дозволяти «Північний поток», - наголосив Брок.

Читайте також: Швеція заявляє, що готова відправити миротворців на Донбас

Як повідомляв Укрінформ, Європарламент продовжив співпрацю із Верховною Радою України до 2019 року щодо реформування Українського парламенту. Уповноваженим Європаламенту є депутат Елмар Брок.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-