Торік з боржників стягнули понад 450 мільйонів аліментів

Торік з боржників стягнули понад 450 мільйонів аліментів

1278
Укрінформ
Міністерство юстиції з початку 2017 року стягнуло понад 450 млн грн заборгованості по аліментах на користь українських дітей.

Про це міністр юстиції Павло Петренко сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Тільки з початку минулого року Міністерство юстиції України на підставі чинних норм закону та новацій, які ми з вами прийняли, на користь українських дітей вдалося стягнути близько півмільярда, а саме 450 мільйонів гривень. Мова йде про 441 тисячу дітей”, - сказав Петренко.

Читайте також: Аліментні “хвости” тягнуться за 62 тисячами українців більше року

Водночас, як повідомив міністр юстиції України у Facebook, за три тижні дії закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів з боржників стягнено 160 мільйонів гривень.

«Винесено по 70 тисяч постанов про заборону злісним неплатникам виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати», -  заявив Петренко. 

Окрім того, додав він, за цей час майже 7 тисяч неплатників оголошено у державний розшук.

Як повідомлялося, 6 лютого 2018 року набув чинності закон щодо посилення відповідальності за несплату аліментів. 

У цей день Міністерство юстиції відкрило Єдиний реєстр злісних неплатників аліментів, у якому вже понад 160 тисяч електронних записів щодо боржників. Людину, яка має борг по сплаті аліментів, можна знайти по прізвищу, даті народження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-