Секс-послуги — теж робота: у центрі Києва мітингували за легалізацію проституції

Секс-послуги — теж робота: у центрі Києва мітингували за легалізацію проституції

Фото
Укрінформ
У столиці в урядовому кварталі близько двадцяти правозахисників та секс-працівників пройшли маршем з вимогою легалізувати проституцію.

Учасники ходи пройшли маршрутом від Кабінету міністрів до Верховної Ради, а потім до Адміністрації Президента із закликами скасувати статтю 181 ч.1 Кодексу про адміністративні правопорушення, повідомляє кореспондент Укрінформу.

До заходу приєдналися жінки різного віку, деякі з них надягли білі маски на обличчями. Учасники тримали в руках плакати з надписами: "Секс-послуги — теж робота", "Моя робота — мій вибір" тощо.

У Києві пройшла акція за легалізацію проституції / Фото: Худякова Олена. Укрінформ

Як зазначили організатори акції, марш проводиться 1 березня у зв’язку з тим, що 3 березня відзначається Міжнародний день захисту прав секс-працівників, проте цього року випадає на суботу й більшість посадовців матимуть вихідний.

За даними організаторів акції, наразі в Україні налічується близько 80 тисяч секс-працівників, і чинним українським законодавством їм передбачена адміністративна відповідальність.

Під час ходи організатори влаштували також флешмоб: зупиняючись біля Кабміну, ВР чи АП, надягали на окремих учасників маски із зображенням, відповідно, портретів Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради та Президента, і ті, нібито говорячи від імені посадовців, підтримували законодавче скасування зазначеної статті.

Разом з тим біля будинку уряду близько десяти жінок і дівчат, які назвалися феміністками, одночасно із початком маршу за легалізацію проституції розпочали іншу акцію, якою закликали посадовців у жодному разі не узаконювати проституцію.

"Ми вважаємо, що це недопустимо, декриміналізація проституції вигідна у першу чергу сутенерам та торговцям людьми", - зауважила одна із учасниць акції.

Жінки "антилегалізаційного" заходу вишикувалися в ряд, тримаючи в руках плакати з надписами: "Проституція - це звалтування за гроші", "Ні рабству в Україні", "Жінка - не товар", "Робота: не плутай продаж досвіду та рабство" тощо, проте не викрикували жодних гасел і ходою по урядовому кварталу не ходили.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-