Рада підтримала створення Міністерства у справах ветеранів

Рада підтримала створення Міністерства у справах ветеранів

Укрінформ
Верховна Рада звернулася до Кабінету міністрів з вимогою створити на базі Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Міністерство у справах ветеранів.

За ухвалення в цілому відповідного проекту постанови № 7505 проголосував 241 депутат при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

При цьому парламент доручив уряду у місячний строк, до 28 березня, поінформувати Верховну Раду України про виконання цієї постанови.

Рада наполягає на необхідності утворення нового міністерства як центрального органу виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни. 

Засідання Верховної Ради України / Фото: Володимир Тарасов, Укрінформ

У пояснювальній записці до проекту постанови зазначається що розгалужена система органів державної влади, які опікуються питаннями ветеранів, призводить до «бюрократичного хаосу» та перешкоджає своєчасному та повному вирішенню важливих для учасників антитерористичної операції соціальних питань.

Читайте також: БПП квапить Раду зі створенням "міністерства ветеранів"

Як повідомлялось, у травні 2017 року керівники та представники громадських організацій, які займаються вирішенням проблем ветеранів АТО, ініціювали створення Міністерства у справах ветеранів.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-