Медуніверситет Богомольця оголосив страйк

Медуніверситет Богомольця оголосив страйк

1358
Укрінформ
Трудовий колектив і студенти Національного медуніверситету імені О.Богомольця оголосили безстроковий страйк.

Про це повідомляється у неділю ввечері на сторінці ВНЗ у Facebook.

"Страйк оголошено у зв’язку з безпрецедентним брутальним та незаконним втручанням керівництва Міністерства охорони здоров’я України в незалежність та самоврядність НМУ імені О.О. Богомольця", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, з понеділка 26 лютого навчальний процес та наукова діяльність в НМУ імені О.О. Богомольця повністю зупиняються на невизначений час, а всі приміщення Університету будуть недоступними для відвідувачів за винятком приміщень клінік, де лікуються пацієнти.

Страйк оголошено страйкомом, до якого увійшли зі сторони студентства представники Студентського парламенту університету, студентської ГО "Студентська довіра", студентський профком, та студентський актив. Зі сторони трудового колективу НМУ імені О.О. Богомольця декани та проректори, профспілковий комітет університету.

Страйком вимагає від президента негайно втрутитися в ситуацію, від голови Верховної Ради та прем'єр-міністра  – "негайно створити комісію із розслідування зловживань керівництвом МОЗ" та "на час такого розслідування усунути від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я Уляну Супрун та відсторонити від виконання своїх обов’язків її заступників".

Читайте також: МОЗ пояснило, чому відсторонили ректора університету Богомольця

Вони також вимагають від Уляни Супрун скасувати наказ про відсторонення ректора НМУ імені Богомольця Катерини Амосової.

Як повідомляв Укрінформ, зранку 20 лютого Міністерство охорони здоров'я відсторонило від обов'язків ректора медуніверситету ім. Богомольця Катерину Амосову через зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів "Крок 1. Стоматологія".

У свою чергу Амосова звинуватила МОЗ у тиску і цькуванні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-