Збройні сили мають найвищий в Україні рівень довіри — Муженко

Збройні сили мають найвищий в Україні рівень довіри — Муженко

Укрінформ
Збройним силам довіряють 70 відсотків громадян України.

Про це повідомив у інтерв'ю Радіо Свобода начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.

“Я думаю, що висока довіра українського суспільства до ЗСУ – це і є та об’єктивна і найвища оцінка (заслуг ЗСУ перед суспільством — ред.), яка існує на сьогодні. За різними соціологічними опитуваннями, 70% громадян України довіряють ЗСУ. Це найвищий рівень довіри”, - сказав Муженко.

Читайте також: Муженко сказав, коли ЗСУ перейде на нову систему управління

Начальник Генштабу підкреслив, що Україна повинна мати потужні Збройні сили, потужний оборонний комплекс, консолідацію і єдність суспільства, і “це те, що дасть нам можливість відчувати себе захищеними”.

“Ми повинні розуміти, хто у нас ворог. Зараз ми розуміємо – це Російська Федерація. Це країна, яка розпочала агресію стосовно України. Потужна держава вона як і за масштабом, мається на увазі по просторових показниках, так і за своїм потенціалом оборонним, економічним, і таке інше. Україна має значно менший потенціал. Але патріотизм і ті фактори, які я вище перерахував, якраз є основою для того, щоб ми могли протистояти цій країні. Але нам дійсно потрібна допомога інших країн. І майбутнє України повинне бути тільки в коаліції. Тоді ми будемо надійно захищені від посягання будь-якого агресора”, - зазначив він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-