Марина Порошенко відкрила міжнародний форум з інклюзивного мистецтва

Марина Порошенко відкрила міжнародний форум з інклюзивного мистецтва

Фото
1840
Укрінформ
В Україні наразі стоїть завдання виховати нове покоління громадян, для яких інклюзія стане частиною світогляду.

Про це заявила перша леді Марина Порошенко, виступаючи на відкритті міжнародного дводенного форуму "Unlimited: Мистецтво без меж", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні перед нами стоїть надзвичайно велике і відповідальне завдання — виховати нове покоління українців, для якого інклюзія стане частиною світогляду суспільства рівних можливостей для всіх людей без винятку. Я впевнена, що це сприятиме тому, щоб розкрити потенціал кожної особистості", - підкреслила вона.

Перша леді також запевнила, що наразі інклюзивна політика є частиною порядку денного державної політики як у питанні розвитку інклюзивного освітнього середовища, створенні архітектурно доступного простору, та в питанні створення інклюзивного мистецтва.

Читайте також: Марина Порошенко ініціює створення 26 інклюзивних центрів на Хмельниччині

"Кожен із нас має усвідомити, якщо сьогодні ми дамо нашим талановитим людям з інвалідністю можливість отримати соціальний досвід в інклюзивному середовищі, то вже завтра неодмінно матимемо нових видатних культурних діячів", - наголосила Марина Порошенко.

Вона додала, що форум триватиме два дні, протягом яких представники різних країн ділитимуться прикладами успішних інклюзивних проектів у Великій Британії, Вірменії, Грузії, Азербайджані, а також в Україні.

Фото: Марків Михайло

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-