Марта Борщ стала адвокатом депутата Онищенка — Ляшко

Марта Борщ стала адвокатом депутата Онищенка — Ляшко

Укрінформ
Колишній федеральний прокурор США, адвокат і засновник юридичної компанії в Каліфорнії Boersch Shapiro LLP Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора Національного антикорупційного бюро у зв'язку з тим, що стала адвокатом народного депутата Олександра Онищенка.

Про це заявив лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко у коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сьогодні вона відмовилась від того, щоб бути аудитором НАБУ, у зв'язку з тим, що в неї змінилися плани, як вона сама заявила. А насправді причини зміни цих планів нам відомі: Марта Борщ стала адвокатом у Онищенка", - сказав Ляшко.

Як стверджує Ляшко, він має інформацію, що Онищенко “заплатив пані Марті кілька мільйонів доларів” за те, щоб вона представляла його інтереси в суді і захищала від тих звинувачень, які проти нього висуває НАБУ.

Читайте також: Аудитор для НАБУ: кандидатуру зняла екс-прокурор США, яка посадила Лазаренка

Як повідомляв Укрінформ, 7 лютого Комітет Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції ухвалив рішення звернутися до голови Верховної Ради Андрія Парубія з проханням винести на розгляд парламенту кандидатури Марти Борщ, Карлоса Кастресани та Сергія Гончаренка, які пройшли кваліфікаційний відбір в комітеті у члени Комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності НАБУ, але не пройшли розгляду в сесійній залі.

8 лютого народний депутат Єгор Соболєв повідомив журналістам, що Марта Борщ зняла свою кандидатуру на посаду аудитора НАБУ у зв'язку із зобов'язаннями з роботою правником.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-