НАЗК знайшло конфлікт інтересів у керівників Держказначейства й Пенсійного фонду

НАЗК знайшло конфлікт інтересів у керівників Держказначейства й Пенсійного фонду

1728
Укрінформ
Національне агентство з питань запобігання корупції внесло два приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів голові Державної казначейської служби України Тетяні Слюз та голові правління Пенсійного фонду України Олексію Зарудному.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

"Національне агентство з питань запобігання корупції внесло ще 2 приписи про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. Приписи внесено голові Державної казначейської служби України та голові правління Пенсійного фонду України", - зазначається в повідомленні.

За результатами проведених перевірок НАЗК встановило кілька порушень, серед яких - несвоєчасне подання декларацій за 2015 та 2016 роки, незабезпечення належних умов внесення повідомлень про корупцію через спеціальну телефонну лінію, офіційний веб-сайт, засоби електронного зв’язку та можливості здійснення повідомлення працівниками відповідного органу без зазначення авторства.

Читайте також: Голова Держкіно сходив до НАЗК і готує скаргу на дії агентства

З метою усунення виявлених порушень НАЗК вимагає від керівників зазначених відомств провести службові розслідування та вжити заходи у встановленому законом порядку, про результати проведеної роботи із порушених питань поінформувати Національне агентство.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-