Голова Держкіно сходив до НАЗК і готує скаргу на дії агентства

Голова Держкіно сходив до НАЗК і готує скаргу на дії агентства

1519
Укрінформ
Голова Держкіно Пилип Іллєнко відвідав НАЗК, куди його запросили дати пояснення щодо виплати премій начальнику відділу Держкіно Марії Іллєнко, що доводиться йому двоюрідною сестрою.

Про це голова Держкіно написав на своїй сторінці у Facebook

"Вивчивши протоколи про адміністративні правопорушення, складені НАЗК, я не виявив у них будь-яких доказів порушення мною чинного законодавства щодо державної служби та запобігання корупції, адже всі аргументи НАЗК зводяться до того, що нібито я перебуваю з Марією Іллєнко у сімейних відносинах, хоча Закон України "Про запобігання корупції" не відносить двоюрідних братів та сестер до категорії близьких осіб та членів сім'ї і, відповідно, не встановлює будь-яких обмежень щодо їх роботи на державній службі. На моє прохання пояснити мені, яким чином можуть виникнути сімейні стосунки з нечленами сім'ї, або пояснити, в чому конкретно ці відносини полягають в даному випадку, мені було роз'яснено, що фактичне рішення про складення протоколу вже ухвалене, і всі мої заперечення та пояснення не мають значення на цьому етапі нашого спілкування. Уповноважена особа НАЗК, яка складала протоколи, долучила мої письмові пояснення до них, фактично навіть не читаючи, і це незважаючи навіть на те, що я вказав на неправильне посилання на положення чинного законодавства у тексті складених нею протоколів!" - написав Іллєнко. 

Він висловив сподівання, що суд, який розглядатиме ці протоколи і ухвалюватиме рішення щодо наявності чи відсутності його вини,  керуватиметься законом, а не своїм уявленням про нього.

"Я не тримався і не тримаюсь за посаду, але, склавши сьогодні саме два протоколи про адміністративне правопорушення замість одного (хоча по факту може йтися про одне можливе порушення), НАЗК ФАКТИЧНО ЗАПУСТИЛО ПРОЦЕДУРУ НЕЗАКОННОГО ЗВІЛЬНЕННЯ мене з Державного агентства України з питань кіно", - підкреслив голова агентства. 

Іллєнко також зазначив, що готується до судового розгляду адміністративних справ за протоколами, складеними Національним Агентством з питань запобігання корупції, та оскарження дій НАЗК в судовому порядку. 

Читайте також: Голову Держкіно запросили до НАЗК - через конфлікт інтересів

Як повідомляв Укрінформ, до Національного агентства з питань запобігання корупції запросили Голову Державного агентства України з питань кіно Пилипа Іллєнка для надання пояснень. Той пообіцяв оскаржити в судовому порядку дії НАЗК, яке підозрює його у конфлікті інтересів через премію двоюрідній сестрі. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-