На обліку у службі зайнятості перебувають 45% осіб, які мають вищу освіту.

На обліку у службі зайнятості перебувають 45% осіб, які мають вищу освіту.

1674
Укрінформ
На обліку у службі зайнятості перебуває 45% осіб, які мають вищу освіту. 

Про це у середу під час прес-конференції в Укрінформі заявив в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

"Сьогодні в Державній службі зайнятості на обліку в середньому близько 45% перебуває тих, хто мають вищу закінчену освіту. А у великих містах, таких як Київ, Харків, Запоріжжя цей відсоток більше 80. У Харкові 87% з вищою освітою. У базі даних Державної служби зайнятості як правило найбільше вакансій для тих, хто може і вміє працювати з інструментом, тобто для професійних робітників, а ті,  хто бажає отримати роботу - мають вищу освіту і цей величезний дисбаланс не дає можливості швидкого, ефективного працевлаштування", - сказав Ярошенко. 

Він зазначив, що в Україні сьогодні 80% випускників середніх шкіл ідуть навчатися у вищі навчальні заклади, і тільки 20% ідуть здобувати професійну освіту. 

Читайте також: Київ лідирує в Україні за рівнем зарплат - служба зайнятості

Зокрема, за його словами, в країнах Європи ситуація протилежна. "Там 70% здобувають кваліфікацію працівників з інструментом, тобто йдуть навчатися професійної освіти, і тільки 30% йдуть у вищі навчальні заклади", - зазначив він. . 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-