Історика Козловського взяли на роботу в інститут НАНУ

Історика Козловського взяли на роботу в інститут НАНУ

Укрінформ
Президент Національної академії наук України Борис Патон дав згоду на прохання Відділення релігієзнавства Інституту філософії НАНУ ввести посаду для звільненого з полону вченого-релігієзнавця Ігоря Козловського. Тож з 1 лютого там чекають на його прихід.

Про це повідомила під час прес-конференції Людмила Филипович, завідувач відділом історії релігії та практичного релігієзнавства Відділення релігієзнавства Інституту філософії НАНУ.

"З полону визволено нашого колегу - кандидата історичних наук Ігоря Анатолійовича Козловського. З 1 лютого він буде старшим науковим співробітником нашого відділення. Дуже багато людей та організацій доклали зусиль для того, щоб звільнити цього відомого вченого. І ми раді, що будемо працювати разом з ним", - сказала Филипович. 

Читайте також: Ігор Козловський розповів про тортури в полоні бойовиків

Відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, вона зазначила, що згоди від самого Козловського ще не отримали. 

"Як тільки ми дізналися, що Ігоря Антолійовича 27 грудня звільняють, 28-го наш керівник Анатолій Колодний (заступник директора Інституту філософії НАНУ, керівник Відділення релігієзнавства - ред.) написав подання на ім'я президента НАНУ Бориса Патона з проханням ввести до нашого штатного розкладу посаду старшого наукового співробітника і зарахувати Козловського на цю посаду. Ми навіть не питали його згоди. Патон дав таку згоду", - підкреслила науковець. 

Водночас вона висловила сподівання, що Козловський дасть свою згоду. І нагадала, що вчора, 9 січня, в ефірі "112 каналу", він розповів про цю пропозицію, і сказав, що напевне на неї пристане.

Щодо житла для науковця Филипович зазначила, що, на жаль, пройшли ті часи, коли ми своїх героїв могли забезпечити одночасно роботою і житлом, до того ж зараз в цьому плані кризова ситуація. 

"Козловський живе в Києві, наймає житло, де живе із старшим сином та дружиною. По мірі можливостей ми будемо просувати це питання. Хоча Ігор Анатолійович достатньо масштабна фігура, і я думаю, що він вирішить це питання", - сказала Филипович.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-