Дружина "шпигуна з Кабміну" є громадянкою РФ - декларація

Дружина "шпигуна з Кабміну" є громадянкою РФ - декларація

1324
Ukrinform
Дружина заступника керівника протоколу прем'єр-міністра Станіслава Єжова, якого напередодні затримали за підозрою в роботі на російські спецслужби, – Юлія Мірошнікова – є громадянкою РФ та має рахунки у "Сбербанку России".

Про це свідчить декларація чиновника за 2016 рік.

Згідно з документом, Мірошнікова працює в іноземній компанії Numark Associates, Inc, зареєстрованій у Вашингтоні (США). За 2016 рік її зарплата, отримана там за сумісництвом, становила 125 526 грн.

Крім того, торік вона отримала відсотки з рахунків у російському "Сбербанку" у розмірі 6104 грн.

Мірошнікова також задекларувала, що має на рахунках "Сбербанку России" 286 641 рубль і 31 713 доларів.

Сам Єжов задекларував 70 тисяч доларів готівкою. Ще 11 тисяч доларів він позичив третім особам. Він також є співвласником квартири у Києві площею 90,55 кв. м.

Як відомо, 20 грудня співробітники Служби безпеки України викрили чиновника секретаріату Кабміну на діяльності в інтересах спецслужб Росії Станіслава Єжова.

Читайте також: Гройсман прокоментував затримання російського агента у Кабміні

За інформацією ЗМІ, Єжов супроводжував Гройсмана на всіх міжнародних зустрічах і у всіх поїздках. Також повідомляється, що раніше він працював у посольстві України в США та в Адміністрації Президента України.

Чиновник був завербований російськими спецслужбами під час тривалого закордонного відрядження. За завданням російських кураторів та з допомогою спеціального устаткування він збирав інформацію про діяльність урядових структур. Отримані дані передавав кураторам через електронні канали зв'язку.

За даними ЗМІ, наразі з Єжовим ведуться процесуальні дії в рамках 276 і 277 статей КПК.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-