Єжов

30 серпня 2019

Перекладач Гройсмана визнав свою вину у держзраді й вийшов на волю

Голосіївський райсуд Києва затвердив угоду про визнання винуватості між колишнім перекладачем Прем’єр-міністра Станіславом Єжовим і прокурором Головної військової прокуратури Олександром Банником.

23 травня 2019

12 лютого 2019

Екс-перекладачу Гройсмана продовжили арешт у справі про держзраду

Голосіївський райсуд Києва продовжив арешт ще два місяці колишньому заступнику керівника протоколу Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, перекладачу Станіславу Єжову, якого обвинувачують у держзраді.

29 жовтня 2018

Справа про держзраду: Єжову продовжили арешт до 26 грудня

Голосіївський райсуд Києва продовжив термін тримання під вартою до 26 грудня колишньому заступнику керівника протоколу Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, перекладачу Станіславу Єжову, якого обвинувачують у держзраді.

03 вересня 2018

Суд продовжив арешт екс-перекладача Гройсмана до 1 листопада

Голосіївський райсуд Києва продовжив термін тримання під вартою до 1 листопада колишньому заступнику керівника протоколу Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, перекладачу Станіславу Єжову, якого обвинувачують у державній зраді.

22 серпня 2018

Єжов надсилав аудіозаписи зустрічей Гройсмана на е-mail "елена прекрасная"- прокурор

Колишній заступник керівника протоколу Прем'єр-міністра Станіслав Єжов надсилав стенограми і аудіозаписи зустрічей Володимира Гройсман з світовими лідерами на електронну пошту з назвою "елена прекрасная", яка зареєстрована в російському сегменті інтернету - на yandex.ru. 

Справа про держзраду: почався суд над екс-перекладачем Гройсмана

Голосіївський райсуд столиці розпочав розгляд справи колишнього заступника керівника протоколу Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, перекладача Станіслава Єжова, якого обвинувачують у державній зраді.

14 серпня 2018

30 липня 2018

Стало відомо, який суд розглядатиме справу екс-перекладача Гройсмана

Апеляційний суд Києва визначив підсудність у кримінальному провадженні за підозрою колишнього перекладача Прем’єр-міністра України Станіслава Єжова у державній зраді за Голосіївським районним судом столиці.

02 січня 2018

22 грудня 2017

Єжова заарештували без права на заставу

Підозрюваного у державній зраді чиновника секретаріату уряду, перекладача Прем’єр-міністра України Станіслава Єжова взяли під варту до 17 лютого без права на заставу.

Єжов працював на РФ ще з часів роботи у посольстві України в США - InformNapalm

Заступник керівника протоколу Прем'єра Станіслав Єжов, затриманий співробітниками СБУ за підозрою у вчиненні держзради, вів підривну роботу проти України в інтересах РФ як мінімум з кінця 2013 року - з часів роботи радником у посольстві України у США.

Гройсман - про Єжова: у будь-якій країні можуть бути такі загрози

Ситуація, що виникла із заступником керівника протоколу Прем'єр-міністра Станіславом Єжовим, який пройшов перевірку до призначення на посаду, а згодом був затриманий за підозрою у шпигунстві, могла трапитися у будь-якій країні.

Мей прокоментувала інформацію про Єжова

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що їй відомо про арешт перекладача Кабміну Станіслава Єжова, який влітку працював з нею на особистій зустрічі з українським прем’єром Володимиром Гройсманом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-