Єжов

30 серпня 2019


Перекладач Гройсмана визнав свою вину у держзраді й вийшов на волю

Голосіївський райсуд Києва затвердив угоду про визнання винуватості між колишнім перекладачем Прем’єр-міністра Станіславом Єжовим і прокурором Головної військової прокуратури Олександром Банником.

22 грудня 2017


Єжова заарештували без права на заставу

Підозрюваного у державній зраді чиновника секретаріату уряду, перекладача Прем’єр-міністра України Станіслава Єжова взяли під варту до 17 лютого без права на заставу.


Єжов працював на РФ ще з часів роботи у посольстві України в США - InformNapalm

Заступник керівника протоколу Прем'єра Станіслав Єжов, затриманий співробітниками СБУ за підозрою у вчиненні держзради, вів підривну роботу проти України в інтересах РФ як мінімум з кінця 2013 року - з часів роботи радником у посольстві України у США.


Гройсман - про Єжова: у будь-якій країні можуть бути такі загрози

Ситуація, що виникла із заступником керівника протоколу Прем'єр-міністра Станіславом Єжовим, який пройшов перевірку до призначення на посаду, а згодом був затриманий за підозрою у шпигунстві, могла трапитися у будь-якій країні.


Мей прокоментувала інформацію про Єжова

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що їй відомо про арешт перекладача Кабміну Станіслава Єжова, який влітку працював з нею на особистій зустрічі з українським прем’єром Володимиром Гройсманом.


Гройсман заявив, що дискредитувати його через затримання Єжова не вдасться

Затримання працівника протоколу Кабміну Станіслава Єжова за підозрою у шпигунстві та співробітництві з іноземними спецслужбами було блискучої операцією СБУ, і використати цей факт для дискредитації глави уряду не вдасться.

21 грудня 2017


Дружина "шпигуна з Кабміну" є громадянкою РФ - декларація

Дружина заступника керівника протоколу прем'єр-міністра Станіслава Єжова, якого напередодні затримали за підозрою в роботі на російські спецслужби, – Юлія Мірошнікова – є громадянкою РФ та має рахунки у "Сбербанку России".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-