SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Харків'яни беруть участь у Різдвяному ярмарку у Нюрнберзі - 17.12.2017 20:03 — Новини Укрінформ
Харків'яни беруть участь у Різдвяному ярмарку у Нюрнберзі

Харків'яни беруть участь у Різдвяному ярмарку у Нюрнберзі

Фото
1190
Ukrinform
Харків є містом-побратимом німецького Нюрнберга і регулярним учасником місцевого Різдвяного ярмарку, одного із найвідоміших та найколоритніших у Німеччині.

Біля українського кіоску на ринку побувала кореспондент Укрінформу.

"Майже все виготовлено в Харкові і майже все це - ручна робота", - з гордістю розповідає Олександр.

Сам він на цьому ярмарку вперше, але місто є регулярним учасником святкової торгівлі. Для міст-побратимів Нюрнберг відвів цілий майданчик, на якому жваво йде торгівля з початку місяця та до самого Різдва.

Відвідувачів чимало, з різних країн. Привертають увагу до стенда харків'ян вишиванки і кераміка, сувеніри і національні напої. Німцям подобаються вишиванки, валяні вироби, сумки, а от Дідів Морозів купують переважно – американці, розповідає Олександр.

Читайте також: Вифлеємський вогонь миру вже у Києві

У мерії міста кореспондентові Укрінформу розповіли, що з початку нинішнього року і до кінця жовтня в Нюрнберзі побували 7 тисяч українських туристів (з мінімум однією ночівлею), що на 43% більше, ніж рік тому.

Харків'яни беруть участь в Різдвяному ярмарку в Нюрнберзі / Фото: Танасійчук Ольга. Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-