На підземні сховища боєприпасів потрібно 10 мільярдів - Полторак

На підземні сховища боєприпасів потрібно 10 мільярдів - Полторак

Укрінформ
Для будівництва в Україні підземних залізобетонних сховищ боєприпасів потрібно близько 10 млрд грн. 

Про це заявив міністр оборони Степан Полторак в інтерв’ю, опублікованому на сайті МОУ. 

“Плануємо будівництво підземних залізобетонних сховищ. Навіть за існуючої системи охорони та оборони такий підхід гарантує надійне збереження цих 400 тис. тонн боєприпасів. Зокрема і у випадку відкритої збройної агресії та нанесення авіаударів по таких базах. Загалом, за нашими підрахунками, для цієї мети потрібно вишукати приблизно 10 мільярдів гривень”, - сказав він.

За словами міністра, таку роботу неможливо зробити на один рік, тож розроблено цільову програму й обрано об'єкти для першочергового втручання. 

Читайте також: Бойовики мінують Донбас російськими боєприпасами - українська сторона СЦКК

Полторак також наголосив, що наслідки вибухів у Балаклії та Калинівці не настільки катастрофічні. "По кожній надзвичайній події проведено комісійні перевірки, які виявили усі передумови, що призводять до таких ситуацій. Ми розібрались і притягнули до відповідальності винних посадових осіб. Зараз час змінювати саму філософію існування таких баз та арсеналів”, - зазначив Полторак.

Він нагадав, що запланований бюджет Міноборони попередньо становить приблизно 83,3 млрд грн, а бюджетний запит МОУ був 143 млрд грн.

“Звісно, можливості держави обмежені, але, вважаю, у нас є резерви. Навіть маючи таку суму, однак можна реально покращити стан справ в армії. Передусім, за рахунок раціонального використання державних коштів, прозорого проведення закупівель. Тобто, ми спершу забезпечимо нагальні напрямки, які стосуються боєздатності, спроможності виконувати бойові операції в районі АТО. У бюджеті-2018 більшість ресурсу закладаємо на розвиток, і вчасне його ухвалення нам дуже потрібне для правильного планування державного оборонного замовлення та закупівель на наступний рік”, - сказав очільник оборонного відомства.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-