Інтерес до реформ серед українців зріс на 10%

Інтерес до реформ серед українців зріс на 10%

Опитування
956
Ukrinform
Інтерес українців до реформ, що проводяться в Україні, за останній рік зріс на 10%.

Про це йдеться в оприлюднених під час прес-конференції в понеділок результатах дослідження «Реформи в Україні: громадська думка населення», проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначається в результатах дослідження, інформацією про здійснення реформ цікавиться більшість населення України: 11% дуже цікавляться і ще 61% - цікавляться загалом.

У 2016 році ці показники складали 6,6% та 52, 8% відповідно.

«Слід зазначити, що за останній рік інтерес до цієї інформації зріс на 10%», - йдеться у результатах дослідження.

Водночас, як з'ясувалося, українці погано поінформовані про ті реформи, які нещодавно були ухвалені в державі.

Так, згідно з результатами, добре знають про положення освітньої реформи -  8% респондентів, медичної - 9%, пенсійної - 11%. Відповідно, знають деякі положення вказаних реформ - 39%, 44% та 47%.

Читайте також: Для майже 60% населення першочерговою є антикорупційна реформа

Опитування проводилося Фондом "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології з 23 жовтня по 5 листопада 2017 року.

Було опитано 1614 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, за винятком АР Крим та окремих районів Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,6%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>