Президент нагородив тренерів, які готували українську дефлімпійську збірну

Президент нагородив тренерів, які готували українську дефлімпійську збірну

884
Ukrinform
Президент Петро Порошенко підписав укази про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. 

Про це повідомляється на сайті глави держави. 

"З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю та за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту і реабілітації осіб з інвалідністю, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, Президент відзначив активістів громадянського суспільства, які досягли значних успіхів у різноманітних сферах суспільного життя, зокрема у сфері захисту прав людей з інвалідністю, мистецтві, творчості, соціально-трудовій реабілітації, професійній орієнтації", - зазначається у повідомленні.

Читайте також: Уряд створив Оргкомітет з підготовки та проведення Універсіад

Порошенко також підписав Указ "Про відзначення державними нагородами України", яким за значний особистий внесок у розвиток дефлімпійського руху, підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною дефлімпійською збірною командою України на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх 2017 року відзначено тренерів та фахівців національної дефлімпійської збірної команди України.

Глава держави відзначив професійну роботу спеціалістів, які займаються фізкультурно-спортивною реабілітацією людей з порушенням слуху та підготовкою нечуючих спортсменів. Саме члени цієї команди забезпечили феноменальну перемогу України, завоювавши 99 медалей, 21 з яких – золота, та закріпили лідерство нашої держави у світовому спорті.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>