Порошенку ворожнеча антикорупційників нагадує латиноамериканський карнавал

Порошенку ворожнеча антикорупційників нагадує латиноамериканський карнавал

Укрінформ
Президент Петро Порошенко вважає неприйнятними конфлікти між правоохоронними відомствами. 

Про це він сказав під час виступу в Генпрокуратурі з нагоди 25-річчя відомства, повідомляє Укрінформ.

"Суспільство воліє війни з корупцією та іншими видами злочинності, а не війни компроматів. Я як президент - разом із суспільством. Здорове суперництво, цивілізовану конкуренцію, чесне змагання вітатимуть і президент, і суспільство. А от  конфлікти, сварки, інтриги та ворожнеча є неприйнятними, бо йдуть на користь лише злочинності та корупції", - вважає він.

Президент зазначив, що міжвідомчі конфлікти вийшли  за межі розумної конкуренції. "Шуму, галасу, пір'я стільки, що часом дійство нагадує якийсь латиноамериканський карнавал. Навіть смішно, якби не було так сумно", - додав він.

Порошенко повідомив, що поділяє позицію генпрокурора Юрія Луценка. Зокрема, що неможливо боротися зі злом незаконними методами. "Тільки дотримуючись цього принципу  ми можемо збудувати правову державу", - резюмував він.

Читайте також: ГПУ провела обшуки в "агента Катерини"

Як повідомлялося, 29 листопада у Державній міграційній службі заявили про затримання "агента" НАБУ під час спроби передачі хабара першому заступнику голови ДМС Діні Пімаховій. Сама чиновниця ДМС заперечує вимагання хабара в агента НАБУ. 

Зі свого боку, в НАБУ 30 листопада заявили про зрив спецоперації через втручання СБУ та Генпрокуратури. У заяві вказується, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один "з епізодів за участю першого заступника голови Державної міграційної служби України".

Водночас у Генпрокуратурі вважають неприпустимим те, що детективи сплановано провокували чиновницю ДМС на отримання хабара. Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що Генпрокуратура прослуховувала агента НАБУ, який працював під прикриттям в рамках операції щодо Пімахової.

Директор НАБУ Артем Ситник після зустрічі з Луценком заявив, що нікого з НАБУ не затримають після операції у Міграційній службі.

Пізніше НАБУ опублікувало запис переговорів у справі про корупцію в Міграційній службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-