У Міграційній службі обіцяють, що черги за

У Міграційній службі обіцяють, що черги за "біометрикою" зникнуть навесні

Ексклюзив
Укрінформ
Пік видачі біометричних документів для зарубіжних поїздок йде на спад, невдовзі запрацює нова лінія з їх виготовлення, що має привести до зникнення черг на отримання таких паспортів.

Про це заявив кореспондентові Укрінформу керівник Державної  міграційної служби України Максим Соколюк, який перебуває з робочим візитом у Німеччині.

"Черг, як було влітку, вже майже немає. Є черга на виготовлення. Виготівник замовив нову лінію, з 1 січня вона запрацює, і черга громадян, які чекають виготовлення, зменшиться, а орієнтовно у березні проблема буде усунута", - пообіцяв Соколюк.

Він повідомив, що на сьогодні біометричні документи для виїзду за кордон отримали вже близько 5,5 млн громадян. З початку цього року міграційна служба вже оформила близько 3,5 млн закордонних паспортів, що є абсолютним рекордом для України. Влітку щодня документи оформляли по 23-24 тисячі громадян, сьогодні це вже близько 18 тисяч за день. "Ми розраховуємо, що після Нового року темпи оформлення закордонних паспортів знизяться", - прогнозує голова міграційної служби.

Читайте також: Більшість українців стоять за паспортами в “живих” чергах

ДМС замовила додатково близько 540 робочих станцій для оформлення. Наразі по всій країні працює близько 40 ЦНАПів (центрів надання послуг), які створює не міграційна служба, а місцева влада за власний бюджет. Наступного року їх кількість планується довести до 100 і більше.

Громадянин може вибирати, куди йому зручно звернутися: в міграційну службу чи в такий центр. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-