"Зимові" субсидії отримали 6,6 мільйона сімей

"Зимові" субсидії отримали 6,6 мільйона сімей

1405
Ukrinform
На опалювальний період допомогу від уряду на оплату комунальних послуг отримали 6,6 мільйона українських родин.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики на сайті відомства.

"На опалювальний період допомогу від уряду на оплату комунальних послуг отримали 6,6 мільйона українських родин. З них - 5,8 млн житлові субсидії і 800 тисяч субсидії на тверде паливо», - інформує прес-служба, зазначаючи, що Управління соціального захисту населення завершило процес розрахунку "зимової субсидії", яку буде відображено у платіжці за опалення, що надійде споживачам у листопаді 2017 року.

У Мінсоцполітики також повідомляють, що за жовтень сума субсидії буде незначна з об'єктивних причин - жовтень є неповним опалювальним місяцем, а в грудні надійде повідомлення про розмір субсидії на повний місяць.

Як зазначається, при розрахунку розміру субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 років бралися до уваги доходи громадян за I і II квартали 2017 року.

Субсидію автоматично розрахували усім тим, кому в травні цього року допомогу було перепризначено на новий період - 2017-2018 рр., інформує прес-служба.

Тим сім'ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, уряд компенсує жовтневі витрати на комунальні послуги, зазначається в повідомленні.

Читайте також: У Києві без тепла залишаються 62 будинки

Також вказано, що будуть компенсовані витрати на комунальні послуги за листопад у разі звернення за допомогою у грудні - протягом двох місяців з дати початку опалювального періоду.

"Громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад, у вересні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо, у жовтні цього року і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії. Для цього необхідно з декларацією про доходи звернутися в управління соціального захисту населення і допомогу перерахують", - інформують у Мінсоцполітики. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>