Канада пом’якшила візові вимоги до українців

Канада пом’якшила візові вимоги до українців

Укрінформ
Із цього місяця українцям знадобиться менше документів, аби отримати довгострокову візу до Канади.

Як повідомили кореспондентові Укрінформу в посольстві Канади в Україні, спрощення стосується вимог до підтвердження фінансового стану заявника.

Так, при поданні заяви на отримання канадської візи, заявникам-українцям, які були у Канаді протягом останніх десяти років або наразі мають чинну візу США та можуть довести це (продемонструвати печатки про перетин кордону або саму візу), тепер не потрібно доводити свій задовільний фінансовий стан.

Це стало можливим завдяки долученню України до глобальної програми CAN+, учасниками якої є і низка інших держав, серед яких Мексика, Індія та Китай.

Читайте також: В Австралії відкриється ще одне почесне консульство України

Нові зміни набули чинності з 1 листопада та стосуються всіх заявників-українців, які подаються у візових центрах в Україні або онлайн. Однак, їх дія не поширюється на робочі та студентські візи. Зміни також не призведуть до змін у ціні подачі заявки на отримання візи до Канади.

Ще торік Канада почала видавати громадянам України багаторазові візи терміном на 10 років і поступово збільшувати пропорцію заявників, які отримують такі довготермінові дозволи на в’їзд. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-