У Києві відкрили XIX Міжнародну фотовиставку "День-2017"

У Києві відкрили XIX Міжнародну фотовиставку "День-2017"

Фото
1921
Ukrinform
У Київській міській галереї "Лавра" у пятницю відкрилася XIX  Міжнародна фотовиставка "День-2017", що триватиме до 5 листопада.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. 

"Багато фото, що показують силу духу людей, які були на фронти, поранені, але можуть дати приклад всім нам. І кожен з нас  відчуває ще більше бажання бути разом і підтримувати один одного. Мені здається, це  є найперший ціннісний результат, який кожен  може винести з цієї виставки - не відгороджуватися... Цього року ми говоримо про здатність творити нове", - сказала на відкритті виставки головний редактор газети "День" Лариса Івшина.

В урочистій церемонії відкриття фотовиставки взяв участь генеральний директор Укрінформу Олександр Харченко.

Загалом на конкурс було подано біля 3000 фотографій як від професійних фотографів, так і від аматорів зі всієї України. 

На виставці в галереї "Лавра" експонуються 350 робіт. Серед номінацій - "Український світ", "Політика", "Фото з історією" та "Світ очима дітей". Після заверешення виставки, за словами Івшиної, пройдуть партнерські фотовиставки в різних містах країни. 

Читайте також: У Києві відкрилася фотовиставка, присвячена 92-й окремій механізованій бригаді ЗСУ

До 5 листопада кожен з відвідувачів виставки в столиці зможе проголосувати за ту світлину, яка його найбільше вразить. За підсумками цього голосування буде визначено переможеця глядацьких симпатій Києва.

XIX Міжнародна фотовиставка «День - 2017» / Фото: Тарасов Володимир. Укрінформ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>