Російські слідчі сказали матері екс-охоронця Яроша, в якому СІЗО її син

Російські слідчі сказали матері екс-охоронця Яроша, в якому СІЗО її син

Відео
Укрінформ
Екс-охоронець нардепа Дмитра Яроша Олександр Шумков, який зник місяць тому в Росії, сидить у СІЗО Брянської області.

Про це “5 каналу” розповіла мати екс-охоронця Лариса Шумкова.

"Ми отримали від слідчого комітету Російської Федерації лист 26 вересня , що він затриманий якось дивно в кабінеті, і висунута йому підозра за статтею 282, частиною 2. Як ми вичитали в Інтернеті, – це участь в незаконних екстремістських організаціях", – зазначила Лариса Шумкова.

Подробиць затримання мати не знає. Каже, сталося це ще 6 вересня.

Читайте також: МЗС перевіряє, чи дійсно екс-охоронець Яроша — у СІЗО в Росії

"Ми за допомогою Інтернету знайшли цих слідчих, зв'язалися з ними, вони сказали, що дійсно Олександр перебуває в СІЗО Брянської області. З ним ніякого зв'язку немає", – додала вона.

За інформацією джерел “5 каналу” в ДПСУ, Шумков проходив усі відповідні перевірки на кордоні з Росією. Але мати українця запевняє, що син до Росії не збирався. У те, що він самостійно поїхав до Росії, жінка не вірить. Розповідає, що Олександр був учасником Революції гідності, деякий час працював охоронцем Дмитра Яроша, а протягом останнього року служив за контрактом в українській армії.

У Генштабі ЗСУ пообіцяли з'ясувати інформацію. Обставини зникнення українця дізнаватимуться і в офісі омбудсмена.

"З понеділка ми ініціативно починаємо комунікацію з офісом російського омбудсмена щодо цього питання. З погляду України, особа зникла на цій території. Далі вже буде і поліція проводити розслідування. Ми по своїй лінії звернемося до пані Москалькової. І далі спробуємо скомунікувати з нашим МЗС", – запевнив представник уповноваженого ВР з прав людини Михайло Чаплига.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-