Українцям більше платитимуть при втраті роботи

Українцям більше платитимуть при втраті роботи

960
Ukrinform
Кабінет міністрів затвердив зміни до бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2017 рік.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соцполітики.

Зазначається, що внесення змін до бюджету Фонду соцстраху зумовлено результатами виконання бюджету Фонду протягом січня-травня 2017 року та підвищенням удвічі з 1 січня мінімальної заробітної плати, попиту роботодавців в отриманні від Служби зайнятості компенсації єдиного соціального внеску та витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, видатки на компенсацію єдиного внеску роботодавцям збільшено з 87 579,5 тис. гривень до 109 031,1 тис. гривень, а на здійснення заходів відповідно до статті 241 закону України „Про зайнятість населення” - з 29 767,3 тис. гривень до 41 955,5 тис. гривень.

Читайте також: Кабмін виділив 116 мільйонів на придбання житла сім'ям загиблих в АТО

У Міністерстві зазначають, що завдяки цьому рішенню уряду буде забезпечено надання соціальних послуг щодо сприяння створенню роботодавцями нових робочих місць з компенсацією єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при працевлаштуванні на них безробітних та сприяння працевлаштуванню безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб шляхом виплати компенсації роботодавцям на оплату праці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>