Держзрада Януковича: адвокатам відмовили у відводі секретаря суду

Держзрада Януковича: адвокатам відмовили у відводі секретаря суду

472
Укрінформ
Оболонський районний суд Києва відмовив адвокату екс-президента України Віктора Януковича Максиму Гераську в задоволенні заяви про відвід секретаря суду.

Відповідне рішення оголосив головуючий суддя Владислав Дев'ятко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Суд, розглянувши заяву захисника Гераська про відвід секретаря суду, вирішив: ця заява не підлягає задоволенню. У задоволенні цієї заяви відмовити", - сказав Дев'ятко.

Раніше Герасько подав заяву про відвід секретаря суду через те, що в судовому засіданні щодо допиту екс-постпреда України при ООН Юрія Сергеєва запис засідання секретар робила не через програму "Камертон", як це було в інших судових засіданнях.

Як повідомляв Укрінформ, раніше в четвер суд вже відмовився надати адвокату Гераську додатковий час для ознайомлення з матеріалами справи про держзраду Януковича.

Читайте також: Суд не дав адвокату Януковича більше часу на ознайомлення зі справою

Суд вирішив, що у захисника було достатньо часу для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, тому ухвалив рішення відмовити у клопотанні.

Гераська призначили державним адвокатом Януковича 21 серпня.

Януковича підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-