У МОН розповіли, куди на “бюджет” було потрапити найважче

У МОН розповіли, куди на “бюджет” було потрапити найважче

4532
Укрінформ
Найвищі прохідні бали для вступу на бюджетну форму навчання цього року були на спеціальності "Стоматологія", «Міжнародне право», «Міжнародні відносини» і «Фармація».

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

“Цього року вступити на бюджетні місця найскладніше було на спеціальності «Стоматологія», «Міжнародне право», «Міжнародні відносини» та «Фармація» – на них прохідний бал був вище 190”, - йдеться в повідомленні.

Також у топ-10 спеціальностей з найвищим прохідним балом потрапили «Міжнародні економічні відносини», «Політологія» та «Філологія» - від 185 балів.

«Як показує практика, прохідний бал на спеціальності може сягати майже 197 балів. Причому до топ-10 потрапили практично всі медичні спеціальності. Тобто ми бачимо, що залежно від популярності серед кращих вступників, автоматизована система розподілу сама відсікає неуспішних абітурієнтів і дає можливість навчатися за державний кошт кращим», - зазначив директор Департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.

Читайте також: Міносвіти оприлюднило умови вступу до вишів-2018

Далі у рейтингу опинилися «Готельно-ресторанна справа», «Історія та археологія», «Туризм», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Право», «Економіка», «Публічне управління та адміністрування», «Культурологія», «Соціологія» та «Маркетинг». Прохідний бал – від 184 до 180.

Найменший же бал був на «Прикладну механіку» – майже 100 балів.

Як повідомляв Укрінформ, 5 вересня Верховна Рада ухвалила нову редакцію закону “Про освіту”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-