Переможців конкурсу журналістських розслідувань назвуть через два тижні

Переможців конкурсу журналістських розслідувань назвуть через два тижні

531
Укрінформ
Переможців всеукраїнського конкурсу журналістських розслідувань імені героя Небесної сотні Василя Сергієнка визначать за два тижні. 

Про це заявив співзасновник та член оргкомітету конкурсу Олександр Аронець під час прес-конференції в Укрінформі. 

«Протягом наступного тижня члени експертної ради будуть оцінювати роботи конкурсантів. Через два тижні ми проведемо нагородження переможців у чотирьох номінаціях: найкраще розслідування в Інтернет-ЗМІ, найкраще розслідування у друкованих ЗМІ, найкраще ТБ-розслідування та розслідування громадськими активістами та блогерами. Переможці конкурсу отримають грошові премії та дипломи», - заявив член оргкомітету.

Під час прес-конференції організатори оголосили імена учасників конкурсу, які потрапили у шорт-лист фіналістів. Цього року до участі у конкурсі долучилися 282 учасники з усіх регіонів України, в тому числі й з окупованого Криму. Найбільшу кількість робіт надіслали журналісти із Львівщини (32 розслідування). 

За словами Аронця, тематика розслідувань як регіональна, так і загальноукраїнська. Найбільша кількість робіт присвячена висвітленню фактів корупції.

За словами члена оргкомітету, до експертної групи, яка визначить переможців конкурсу журналістських розслідувань, увійдуть провідні медійні та культурні діячі України: Віталій Портніков, Соня Кошкіна, професори Сергій Квіт, Микола Василенко та Валерія Іванова, а також представники регіональних ЗМІ.

Читайте також: Фестиваль “Петриківський дивоцвіт” став міжнародним

Як повідомлялося, всеукраїнський конкурс журналістських розслідувань названо на честь журналіста, поета, громадського діяча та активного учасника Революції гідності Василя Сергієнка, який у квітні 2014 року був вбитий на Черкащині. В листопаді того ж року Сергієнку було присвоєно звання «Герой України».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-