Оновлення Верховного суду: ВРП почала розгляд кандидатів

Оновлення Верховного суду: ВРП почала розгляд кандидатів

1369
Укрінформ
Вища рада правосуддя розпочала засідання з розгляду матеріалів щодо внесення подання Президенту України про призначення кандидатів на посади суддів Верховного суду.

Про це у четвер заявив голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Нами затверджено порядок денний засідань Вищої ради правосуддя з 14 по 25 вересня щодо розгляду матеріалів на внесення подання Президенту України про призначення на посади суддів до касаційних судів Верховного суду. Рішення щодо рекомендацій буде прийнято після розгляду усіх кандидатів. Про це (про дату публічного оголошення рішень ВРП за результатами розгляду кандидатів до Верховного суду - ред.) ми вами повідомимо окремо", - сказав Бенедисюк.

Процедура співбесід із кандидатами проходить наступним чином: спочатку один із членів ВРП зачитує доповідь щодо кандидата на посаду судді Верховного суду, потім сам кандидат інформує членів ВРП про свою біографію і роз'яснює, чому він хоче працювати саме у Верховному суді. Після цього члени ВРП ставлять йому уточнюючі запитання.

Читайте також: Вища рада правосуддя звільнила голову ВАСУ Нечитайла

Як повідомляв Укрінформ, конкурс у Верховний суд розпочався 7 листопада 2016 року. Зареєструвалися для участі в конкурсі 1436 осіб, 846 осіб подали документи на участь, з яких до конкурсу було допущено 653, з них 625 - до проходження кваліфікаційного оцінювання.

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) провела співбесіди в колегіях із 381 кандидатом.

За результатами конкурсного добору Вища кваліфікаційна комісія суддів направила до Вищої ради правосуддя рекомендації щодо призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного), по 30 суддів у кожному з перерахованих судів.

Після проведення співбесід із кандидатами до Верховного суду Вища рада правосуддя зробить подання Президентові, який має підписати указ і надати повноваження суддям.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-