2500 військових з 15 країн: в Україні стартували навчання Rapid Trident-2017

2500 військових з 15 країн: в Україні стартували навчання Rapid Trident-2017

Фото
Укрінформ
На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі, Яворівський район Львівської області) відбулась офіційна церемонія відкриття українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ Rapid Trident-2017.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

"Цього року у військових маневрах бере участь безпрецедентна кількість учасників - близько 2500 військовослужбовців з 15 країн світу. Окрім України та США, до навчань залучено військовослужбовців з Канади, Болгарії, Грузії, Естонії, Італії, Латвії, Литви, Молдови, Норвегії, Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії", - йдеться у повідомленні.

Найбільші іноземні контингенти - від армій США та Канади. Загалом близько 500 осіб. Вітчизняне угрупування - понад тисячу осіб представлено військовослужбовцями однієї з механізованих бригад Сухопутних військ ЗС України, бригади ВДВ ЗС України, інженерно-саперними підрозділами, окремим підрозділом Нацгвардії. Переважна більшість українських військовослужбовців із досвідом участі у бойових діях в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

Читайте також: Додон має намір покарати військових за участь у навчаннях Rapid Trident в Україні

Співкерівниками навчання цьогоріч призначені: від української сторони – полковник Сергій Літвінов, від ЗС США – полковник Девід Джордан.

До командно-штабної фази навчання також залучаються українські армійці зі складу LITPOLUKRBRIG – багатонаціональної литовсько-польсько-української бригади, яка була створена у 2014 році.

Офіційна церемонія відкриття навчання «Репід Трайдент-2017». Фото: mil.gov.ua

Для проведення навчання залучено декілька десятків одиниць автомобільної та легкоброньованої техніки. Виконання вправ бойових стрільб не передбачається. Втім, для підвищення реалістичності маневрів в рамках проведення польової фази застосовуватимуться сучасні системи імітації бойової стрільби MILES.

Окрім того, планом навчання передбачено проведення низки спільних заходів із залученням літаків та вертольотів військово-транспортної авіації. Всього два вертольоти Мі-8, літак АН-26 та американський С-130.

Rapid Trident-2017 триватиме два тижні. Під час нього військовослужбовців будуть вдосконалювати свої знання та навички щодо спільних тактичних дій в ході патрулювання, здійснення конвоювання, протидії саморобним вибуховим пристроям тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-