Суспільство незадоволене життям і владою - Президент

Суспільство незадоволене життям і владою - Президент

759
Ukrinform
Українське суспільство незадоволене рівнем життям і владою, і це велика проблема.

Про це Президент Петро Порошенко заявив під час виступу у Верховній Раді зі щорічним  посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Проблеми потребують більшої уваги, ніж досягнення. Факт залишається фактом: суспільство незадоволене життям і владою. В умовах зовнішньої агресії та економічної кризи, гірких втрат і чималих матеріальних збитків відчуття справедливості загострене як ніколи. Люди неначе оголеним нервом реагують на щонайменшу неправду», - сказав Порошенко.

За його словами, внаслідок війни в Україні різко впав рівень життя. Люди вважають: тим, що вони це витримали, поставилися до труднощів із розумінням, народ сумлінно виконує свою частину суспільного договору. Та цього не можна сказати про "верхи", які згідно з поширеною  думкою на вівтар спільної перемоги поклали надто мало і не забезпечили зримих змін, підкреслив Президент.   

Читайте також: Послання Президента до Верховної Ради

«Недовіра до державних інститутів - нових і старих, - до політиків - владних і опозиційних - переростає в глибокі зневіру, апатію і депресію.  Щоб усунути цю небезпеку, ми повинні негайно дати друге дихання і боротьбі з корупцією, й економічним перетворенням... І прибрати щонайменше підгрунтя для розмов про нібито відкочування реформ і нібито наступ контрреволюції», - наголосив глава держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-