Запад-2017: Україна вже посилила контроль кордону на всіх напрямках

Запад-2017: Україна вже посилила контроль кордону на всіх напрямках

1306
Ukrinform
Державна прикордонна служба України посилила патрулювання кордонів на всіх ділянках у зв’язку з проведенням російсько-білоруських навчань "Запад-2017". 

Про це розповів помічник глави ДПСУ Олег Слободян, повідомляє "112 Україна"

"Ці заходи вже розпочалися від початку вересня. У нас стартували командно-штабні навчання, в рамках яких було посилено ділянки кордону на всіх без виключення напрямках, починаючи від зони АТО, північної, західної, південної, тобто на всіх ділянках ми посилюємо заходи принаймні на період до закінчення навчань "Запад-2017", – зазначив Слободян.

За його словами, до Білорусі задовго до початку самих навчань уже починають прибувати російські війська.

Читайте також: Генерал армії США про "Запад-2017": Альянс повинен залишатися пильним

"Тому обстановку потрібно контролювати, і ці заходи ми вже проводимо", – підкреслив він.

Як повідомляв Укрінформ, російсько-білоруські навчання "Запад-2017" стартують 14 вересня і триватимуть до 20 вересня.

У цьому році велика їхня частина пройде на території Білорусі, де буде задіяно 10200 військовослужбовців: 7200 від Збройних сил Білорусі та близько 3000 — від Збройних сил РФ. Усього до участі в навчаннях планується залучити до 12700 військовослужбовців і до 680 одиниць бойової техніки.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що російсько-білоруські навчання "Запад-2017" становлять загрозу для України. Глава держави зазначив, що Україна буде відстежувати і моніторити, щоб всю техніку після навчань було виведено.

Начальник Генерального штабу Віктор Муженко зазначив, що Україна у зв'язку з навчаннями "Запад-2017" готується до різних сценаріїв.

Зараз Росія стягує бронетехніку до місць проведення навчань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>