Порошенко привітав учнів, студентів та викладачів з Днем знань

Порошенко привітав учнів, студентів та викладачів з Днем знань

1247
Ukrinform
Освіта є рушійною силою для виведення України на значно вищий щабель розвитку, і влада робить усе можливе, аби попри російську агресію забезпечити кожному українцеві доступ до якісної освіти.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко у вітанні з нагоди початку нового навчального року та Дня знань, розміщеному на його офіційній інтернет-сторінці

"Держава робить усе можливе, аби попри російську військову агресію забезпечити кожному українцю доступ до якісної освіти, а також підтримати наших педагогів у їх прагненні до самовдосконалення. Реформа освіти є пріоритетом, адже саме ця сфера є рушійною силою для виведення нашої держави на новий, значно вищий щабель розвитку", - заявив глава держави.

Окремо Президент привітав першокласників і першокурсників, які тільки починають торувати шлях до професійних вершин: "Нехай прагнення до інтелектуального збагачення стане надійним дороговказом та повсякчас осяює ваш життєвий обрій".

Він також подчкував усім працівникам освіти за невтомну копітку працю, відданість обраній справі та педагогічну майстерність у вихованні нових поколінь, що є запорукою утвердження обраного Україною європейського майбутнього.

Читайте також: До 1 вересня у Києві відкрилися три нові школи

Президент побажав усім міцного здоров’я, мирного неба, щедрої долі та невичерпної жаги до знань.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>