27 серпня: народний календар і астровісник

27 серпня: народний календар і астровісник

Укрінформ
Сьогодні Міхея; розберемось куди вітер віє і про що треба мовчати.

Сьогодні згадуємо Феодосія Печерського (перенесення мощей) і пророка Міхея, одного з «малих пророків». Міхей є автором Книги пророка Міхея, шостої, серед книг «малих пророків». Він першим попередив, що Юдея буде зруйнована через недалекоглядність і велику гріховність її релігійних і політичних діячів. Але, в його пророцтві, так само як і в пророцтві Ісайї, світиться надія на спасіння – появу Месії. Пророк Міхей вирізняється з-поміж інших пророків ще тим, що наголошує, передовсім, на етичній сутності юдаїзму. «О людино! Сказано тобі, що таке добро і чого вимагає від тебе Господь: діяти справедливо, любити справи милосердя і смиренному ходити перед Богом твоїм», - саме так розумів смисл людського життя пророк Міхей.

У давнину на Міхея вшановували каменярів – будівничих храмів і церков. Щодо погоди, то буря цього дня віщувала непогідний вересень, натомість сонячна днина з лагідним вітерцем – сонячний і теплий перший місяць осені. А ще сьогодні останній день Успенського посту – завтра велике дванадесяте свято – Успіння Пресвятої Богородиці.

З іменинами вітайте Матвія, Олексія, Володимира, Єву, Євдокію.

Сьогодні 7-ий місячний день, який проходить під знаком магії слова. Цього дня особливо сильними стають слова молитви, але, так само і кинута фраза: прокльон, побажання. Пам’ятаймо, що в ментальному і астральному планах слово стає абсолютною реальністю. Недарма в Євангелії від Іоанна сказано, що «На початку було Слово». Слово вселяє надію, надихає, дає силу, але, в той самий час – підкошує, знесилює, а іноді і вбиває не згірше від кулі. Цього дня взагалі варто більше мовчати. Підходящий день для роботи з водою і землею, особливо для гончарства. Вдалими будуть подорожі. Не забудьте побажати гарної дороги – для мандрівника ці слова будуть справжнім талісманом. Уникайте також велелюдних місць і галасливих компаній. Надайте перевагу лаконізму і строгій камерності в усьому.

Згідно з даними Центральної геофізичної обсерваторії України, найхолоднішим цей день у Києві був у 1973році: +6,4; а найтеплішим у 1943 – 33,3.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-