Уряд обмежив максимальну суму винагороди держвиконавцям

Уряд обмежив максимальну суму винагороди держвиконавцям

1840
Ukrinform
Кабінет міністрів України ухвалив рішення Про  внесення змін до Порядку виплати винагород державним виконавцям та їх розмірів і розміру основної винагороди приватного виконавця, яким сума винагороди за одне провадження не може перевищувати 200 прожиткових мінімумів.

Відповідне рішення було ухвалене у середу на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Так сталося, що деякі з виконавців, які найбільше виконували проваджень, отримали занадто високі винагороди. Це не є винагороди з державного бюджету, це є частина з тої суми, яку вони стягнули. І тому ми вирішили обмежити максимальну суму, яку може отримати як винагороду державний виконавець, сумою в розмірі 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб», -  зазначив заступник міністра юстиції Сергій Петухов на засіданні уряду, наголошуючи, що обмеження буде стосуватися кожного окремого провадження.

Петухов пояснив, що якщо стягнення складає  1 млрд грн, то винагорода державному виконавцю не буде складати 2%,  а максимум 200 прожиткових  мінімумів для працезданих осіб, що на 2017 рік це складає 308 тисяч гривень.

Читайте також: У Мін'юсті пояснили, що "премію" держвиконавцям платять із стягнутих боргів

Також заступник міністра юстиції нагадав, що з введенням винагороди державним виконавцям за 9 місяців утричі збільшилася кількість виконавчих проваджень, які були завершені.

Як повідомлялося, деякі ЗМІ поширили інформацію щодо отримання винагород 8 співробітниками Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України за два місяці в розмірі більше 23 мільйонів гривень.

У Мін'юсті зазначили, що винагорода державним виконавцям Міністерства юстиції не є премією та не потребує додаткових витрат Державного бюджету, а виплата винагороди державному виконавцю здійснюється в межах і за рахунок відповідних надходжень до спеціального фонду державного бюджету, що формується з коштів виконавчого збору, стягненого державними виконавцями з боржників, і не потребує додаткових витрат Державного бюджету України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>