МІП: проект

МІП: проект "Інформаційні війська України" стає самостійним

Укрінформ
Інтернет-проект "Інформаційні війська України", який був створений при Міністерстві інформаційної політики України, починає функціонування як самостійний.

Про це повідомляє прес-служба МІП.

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець висловив подяку організаторам створення цього проекту.

"Ви створили проект, який не раз і не два ставив на місце російських пропагандистів, проект, який одним із перших перейшов в інформаційний наступ і змусив ворога збиратися на екстрені засідання та змінювати російське законодавство про Інтернет", - сказав міністр.

Читайте також: Стець розказав про спільний з Японією проект на $3 мільйони

У свою чергу в.о. начальника сектору з питань забезпечення інформаційної безпеки МІП, координатор проекту "Інформаційні війська України" Святослав Батов зазначив, що відтепер проект, заснований у 2015 році при Мінінформполітики, стає самостійним. "Ми дякуємо міністру Юрію Стецю за підтримку нас, молодих інфоволонтерів, і готові й надалі, в якості волонтерського проекту, допомагати державним структурам, відстоюючи інформаційний суверенітет України в соціальних мережах, і в Інтернеті загалом", - сказав Батов.

Як повідомлялося, реалізацію ініційованого МІП Інтернет-проекту "Інформаційні війська України" було розпочато 23 лютого 2015 року з метою мобілізувати користувачів соціальних мереж на донесення достовірної інформації та боротьбу з російською пропагандою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-