Гройсман: Облаштований за сучасними технологіями дитсадок - це старт інвестицій в освіту

Гройсман: Облаштований за сучасними технологіями дитсадок - це старт інвестицій в освіту

Фото
Укрінформ
Будівництво дитячих садків із використанням новітніх технологій та сучасного обладнання – це найперша інвестиція в якісну освіту та розвиток дітей в Україні.

Про це сказав Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час огляду реконструкції дошкільного навчального закладу №179 у Києві, повідомляє Урядовий портал

«Ми все зробимо для того, щоб діти відвідували нормальні дитячі садки. Новітні технології, сучасні матеріали (під час будівництва дитсадків) – це буде великий "плюс" в освіту і розвиток наших дітей", - сказав Гройсман.

Оглянувши хід ремонтних робіт, глава уряду підкреслив, що випадків перепрофілювання дитячих садків у інші установи більше не буде, і всі дитячі садки в Києві та регіонах мають відновити роботу як дошкільні навчальні заклади. Це, разом із будівництвом нових садків, відповідає меті уряду про повну ліквідацію черг у дитячі заклади до 2020 року, зазначив він.

Читайте також: Гройсман обіцяє належну увагу українському кіно у бюджеті наступного року

Гройсман звернув увагу, що ресурси на будівництво є – завдяки децентралізації та реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку. Ефективне використання коштів дозволило лише за півроку скоротити дефіцит місць у садках по всій Україні на 13 тисяч – до 65 тисяч.

Раніше в будівлі дошкільного навчального закладу №179 розміщувався орган з надання соціальних послуг, а тепер заклад відновлює роботу за прямим призначенням.

Фото Владислава Мусієнка

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-