У МОН роз'яснили, яким буде навчальний рік у школах

У МОН роз'яснили, яким буде навчальний рік у школах

Укрінформ
Міністерство освіти та науки надало роз'яснення щодо інформації про нібито перехід шкіл на навчання за триместрами. Міносвіти не  вирішує, якою має бути структура навчального року, це роблять школи за погодженням з місцевими органами влади.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

"Щодо структури навчального року Міністерство просить дотримуватися лише трьох правил, що регламентовані законодавством. Перше - початок навчального року має припадати на 1 вересня. Друге - навчання має закінчуватися не пізніше 1 липня. Третє - канікули впродовж навчального року (не враховуючи літніх) мають тривати не менше 30 днів", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У 100 школах впровадять новий навчальний стандарт початкової освіти - Гриневич

Зазначається, що в межах цих вимог школи самі вирішують, яку структуру навчального року формувати та як планувати власну роботу. Далі вони мають погодити структуру з місцевими органами влади, які, власне, й займаються адмініструванням шкіл.

Раніше МОН також підготувало та направило в органи управління освіти обласних та Київської міської державної адміністрації, Інститути післядипломної педагогічної освіти і загальноосвітні навчальні заклади лист, який спростовує інформацію про запровадження триместрів.

У листі, зокрема, вказано, у межах якого періоду повинен починатися та закінчуватися навчальний рік, скільки мають тривати канікули. Також йдеться про те, хто приймає рішення про запровадження карантину, визначає дату проведення «Останнього дзвоника» та вручення документів про освіту.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-