У Міносвіти доопрацювали програми з природничих наук для 10-11 класів

У Міносвіти доопрацювали програми з природничих наук для 10-11 класів

Укрінформ
На онлайн-платформі EdEra завершилося публічне обговорення проектів програм інтегрованого курсу "Природничі науки" для 10-11 класів. До кінця серпня доопрацьовані програми розгляне Національна академія наук. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки. 

«До кінця серпня доопрацьовані програми розглядатимуться Національною академією наук України. Отже, так чи інакше, ми ще раз отримаємо зауваження і пропозиції та будемо на них реагувати. Для нас було надзвичайно важливо, щоб з нашими проектами змогли ознайомитися не лише науковці, а, в першу чергу, вчителі-практики, які безпосередньо читатимуть цей курс у майбутньому», - зазначила керівник робочих груп з розроблення програм інтегрованого курсу «Природничі науки» Тетяна Засєкіна.

Загалом за час обговорення до програм було надано 503 пропозиції. Оновлені проекти вже розміщено на онлайн-платформі EdEra.

Загалом на обговорення було запропоновано 4 різні проекти програм інтегрованого курсу "Природничі науки". До розробки кожного з проектів долучилися як вчителі-практики, так і профільні експерти.

Читайте також: Український школяр здобув "золото" на міжнародній олімпіаді з інформатики

Усі коментарі, отримані під час публічного обговорення, враховані авторськими колективами, що займалися розробкою проектів, зазначається у повідомленні. 

Фото: ipn.cdu.edu.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-