Поляков не проти надягти браслет, якщо скаже слідчий

Поляков не проти надягти браслет, якщо скаже слідчий

855
Ukrinform
Народний депутат  Максим Поляков заявив, що на нього електронний браслет надягнути не намагалися.

Про це він сказав у ефірі телеканалу «112 Україна», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«По-перше, скажу, що ніхто нічого не намагався на мене вдягти, браслет зокрема, це черговий фейк, який йде від НАБУ від самого початку, і буде продовжуватися. Я буду робити все, що не порушує Конституцію України. До мене з приводу браслета і не зверталися. Але якщо слідчий до мене звернеться і покаже, що це є в рамках закону, то я це виконаю», - сказав Поляков.

Щодо самого позову правоохоронців про обмеження пересування самого народного депутата, то Поляков зазначив, що «саме звернення до суду з намагання обмежити повноваження народного депутата є злочинним».

Читайте також: Застава для Полякова: у САП розповіли про два варіанти розвитку подій

«Немає жодних питань до слідства, - я буду виконувати абсолютно всі слідчі дії, як законослухняний громадянин, немає жодних проблем щодо не спілкування з певними особами, також навіть щодо застави, хоч він є непомірно високий щодо самих звинувачень, але я його все рівно внесу... Я буду працювати зі слідством, буду доводити злочинну діяльність Ситника та НАБУ, те, що вони займаються фальшуванням, і показувати докази», - сказав депутат. 

Щодо виїзду за кордон, то Поляков уточнив, що наразі він не має такої необхідності полишати межі України, але якщо по роботі така необхідність виникне, то «це буде видно, це буде публічно».

Щодо оскарження рішення суду, Поляков підкреслив: «Обов'язково, воно порушує чітко Конституцію України».

Раніше ЗМІ повідомляли, що минулого тижня на Полякова правоохоронці намагалися одягнути електронний браслет, але Поляков відмовився це робити. 

21 липня Солом'янський районний суд частково задовольнив клопотання САП щодо обрання запобіжного заходу народному депутату Максиму Полякову, визначивши йому заставу у розмірі 304 тисячі гривень. Також суд зобов'язав депутата носити електронний браслет, прибувати за вимогою до слідчого прокурора та до суду, не виїжджати за межі Києва та Умані без дозволу слідчого, повідомляти про зміну місця перебування, здати на зберігання всі паспорти - громадянина України, для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд за кордон, утримуватись від спілкування зі свідками у цій кримінальній справі.

Як повідомлялося, Поляков є фігурантом справи щодо незаконного видобутку бурштину.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>